Synology DiskStation | DS225+ | Intel Celeron | J4125 | 2 GB | DDR4 | Black
- TootjadSynology
- Mudel: DS225+
- Saadavus: 1
-
430€
Synology DiskStation | DS225+ | Intel Celeron | J4125 | 2 GB | DDR4 | Black
| All | |
| Draivilahtrid | 2 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Gross depth (mm) | 232.20 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 209 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | DiskStation |
| Producer product name | DS225+ |
| Protsessori mudel | J4125 |
| Protsessori perekond | Intel Celeron |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 2 GB |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: synology diskstation ds225 intel celeron j4125 2 gb ddr4 black, ds225, synology, kettamassiivid








